Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Helios Dream, czyli nowy komfort kina

środa, 01 lipca 2020 13:54 / Autor: Aleksandra Rękas
Helios Dream, czyli nowy komfort kina
Helios Dream, czyli nowy komfort kina
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Już od piątku, trzeciego lipca, działalność wznawia Helios. Sieć kin przygotowała dla gości niespodziankę – jedna z sal będzie działała w formacie Helios Dream. Na klientów czekają rozkładane fotele, najnowszy system dźwiękowy i obrazy nasycone bogactwem kolorów.

Podstawowe założenia Helios Dream to komfortowa przestrzeń oraz najwyższej jakości sprzęt kinotechniczny.

- Zapraszamy gości by rozsiedli się wygodnie w skórzanych, rozkładanych fotelach, posłuchali nieprawdopodobnego dźwięku w systemie Atmos i zobaczyli filmy w rozdzielczości 4K. Wszystko razem daje fantastyczne wrażenie, to zupełnie nowy komfort kina – zachęca Marcin Odzimkowski, dyrektor kina Helios w Kielcach.

Helios ma jeszcze kilka nowych propozycji dla swoich gości. Między innymi fotele dla par i prywatne seanse.

- W sali numer trzy, czyli obsługującej format Dream, dwa ostatnie rzędy przeznaczone są dla par. Są większe i dają możliwość wspólnego oglądania filmu. Oprócz tego zapraszamy naszych gości na seanse powtórkowe, czyli filmy które były wyświetlane wcześniej, w świetnej cenie dziesięciu złotych. Kolejną nowością są prywatne seanse, czyli obejrzenie wybranej produkcji w grupie znajomych – dodaje Marcin Odzimkowski.

Cena minimalna seansu prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych. Do filmu w sali Dream, dopłata wynosi 7zł. W sieci kin obowiązują zasady sanitarne: konieczność zakrywania ust i nosa, zachowywanie odległości i dezynfekcja dłoni. Liczba widzów na jednej sali, nie może być większa niż połowa dostępnych miejsc.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO