Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

Kontakt z redakcją

 

Radio eM Kielce

ul. Sienkiewicza 2

25 - 333 Kielce

radio@em.kielce.pl

Telefon: (41) 368-04-61

Antena: (41) 349-50-51

Fax: (41) 343-26-51

Newsroom: (41) 368-04-62

Reklama: (41) 368-07-17

 

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 - 16.00 

 

 

Tygodnik eM Kielce 

ul. Sienkiewicza 225 - 333 Kielce 

tygodnik@em.kielce.pl

Telefon: (41) 368-04-61

Fax: (41) 343-26-51

 

 

www.em.kielce.pl 

ul. Sienkiewicza 225 - 333

Kielce www@em.kielce.pl

 

 

Dyrektor:

ks. Leszek Skorupa

 

 

Z-ca Dyrektora:

Piotr Michalec

piotr.michalec@em.kielce.pl

 

 

Redakcja Informacji i Publicystyki:

 

dr Katarzyna Bernat - Dyrektor ds. informacji i publicystyki: katarzyna.bernat@em.kielce.pl

Piotr Wójcik - Kierownik newsroomu: piotr.wojcik@em.kielce.pl

Beata Kwieczko: beata.kwieczko@em.kielce.pl

Piotr Natkaniec: piotr.natkaniec@em.kielce.pl

Iwona Gajewska - Wrona: iwona.gajewska@em.kielce.pl

Michał Łosiak: michal.losiak@em.kielce.pl

Damian Wysocki: damian.wysocki@em.kielce.pl

Magdalena Nowak: magdalena.nowak@em.kielce.pl

Dziennikarze: newsroom@em.kielce.pl

 

 

Z-ca Redaktora Naczelnego Tygodnika eM

Tomasz Natkaniec

tomasz.natkaniec@em.kielce.pl

 

 

Kierownik ds. rozwoju mediów

Aleksandra Niemczyk

aleksandra.niemczyk@em.kielce.pl

 

 

Szef muzyczny

Michał Sierlecki

michal.sierlecki@em.kielce.pl

 

 

Szef techniczny

Krzysztof Kubalski

krzysztof.kubalski@em.kielce.pl

 

 

Prezenterzy, realizatorzy: 

Michał Sierlecki - kierownik prezenterów: michal.sierlecki@em.kielce.pl

Aleksandra Niemczyk: aleksandra.niemczyk@em.kielce.pl

Gosia Cioroch: malgorzata.cioroch@em.kielce.pl

Mateusz Żelazny: mateusz.zelazny@em.kielce.pl

Krzysztof Kubalski:krzysztof.kubalski@em.kielce.pl

Piotr Zawadzki: piotr.zawadzki@em.kielce.pl

Karol Kaleta: karol.kaleta@em.kielce.pl

 

 

Studio produkcyjne:

Marcin Włodarski

marcin.wlodarski@em.kielce.pl

 

 

Sekretariat:

Katarzyna Zając

sekretariat@em.kielce.pl

 

 

Księgowość: 

Katarzyna Surowiec

ksiegowosc@em.kielce.pl

 

 

BIURO REKLAMY I PROMOCJI

ul. Sienkiewicza 225-333 Kielce

tel. (41) 368-07-17

tel. (41) 349-50-33

e-mail:reklama@em.kielce.pl

 

 

Dyrektor ds. Marketingu

Paweł Michalec 

pawel.michalec@em.kielce.pl

tel. (41) 349-50-33

kom. 509 620 696

 

 

Kierownik Działu Sprzedaży i Reklamy

Paulina Domagała

paulina.domagala@em.kielce.pl 

tel. (41) 368-07-17

kom. 601 819 879 

 

 

 Marketing menager

Anna Podgajna

anna.podgajna@em.kielce.pl

tel. (41) 368-07-17

kom. 661 418 941 

 

 

Specjalista ds. sprzedaży

Maria Ołubiec

maria.olubiec@em.kielce.pl

tel. (41) 368-07-17

kom. 509 620 782

 

Logotypy do pobrania

Radio_eM_logo_2014_Kielce_CMYK.eps

Radio_eM_logo.jpg

Radio_eM_logo_2014_Kielce_pion_CMYK.eps

Radio_eM_logo_2014_Kielce_pion_RGB.jpg

Logo_TYGODNIK_EM_KIELCE.jpg

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO