Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Premium Typy, czyli rewolucja dla fanów sportu i nie tylko

piątek, 14 stycznia 2022 12:52 / Autor: Radio eM
Premium Typy, czyli rewolucja dla fanów sportu i nie tylko
Premium Typy, czyli rewolucja dla fanów sportu i nie tylko
Radio eM
Radio eM

Do Polski zawitał program Premium Typy, który jest odpowiedzią na potrzeby wielu typerów, obstawiających mecze w zakładach. Statystyki pokazują, że większość z nich zdecydowanie częściej przegrywa i traci swoje pieniądze. Dzięki usłudze Premium Typy mogą to skutecznie zmienić i zacząć zarabiać na zakładach bukmacherskich. Wszystko dzięki profesjonalnym graczom oraz ich analizom, które są codziennie dostarczane przez Premium Typy.

Czym są Premium Typy?

Premium Typy to prawdziwa nowość na polskim rynku w branży bukmacherskiej. Tym razem jednak jest to coś, co pomoże graczom zarabiać na obstawianiu. W jaki sposób? Korzystając z wiedzy i doświadczenia zawodowych graczy zakładów. Pomagają oni wygrywać, dzięki udostępnieniu swoich analiz spotkań oraz typów na nadchodzące wydarzenia sportowe. Pod lupę brane są wszystkie najważniejsze mecze, które później lądują na stronie Premium Typy skąd możemy czerpać pełnymi garściami. Oczywiście, jeżeli należymy do członków ekipy. Jest to w pełni darmowe, więc warto przynajmniej rozważyć skorzystanie z tej oferty. Poniżej wyjaśniamy, czego ona dokładnie dotyczy.

za1

Jakie typy można otrzymać i ile ich jest?

Eksperci z Premium Typy specjalizują się w obstawianiu piłki nożnej, więc nic dziwnego, że to tych wydarzeń w ofercie znajdziemy najwięcej. Każdego dnia możemy liczyć na kilkanaście do nawet kilkudziesięciu typów. W mniej ruchliwe dni, jak na przykład poniedziałki nie będzie zapewne zbyt wielu zdarzeń do obstawienia. Za to w weekendy, w które grają ligi krajowe oraz w dni z europejskimi pucharami możemy spodziewać się naprawdę dużej liczby typów. Najniższy kurs jaki mogą nam zaproponować w Premium Typy to 1,35 w przypadku zwykłego typu oraz minimum 1,50 przy analizach proponowanych do kuponów AKO. Maksymalny próg kursowy raczej trudno ustalić, ale na ogół nie będzie to wyżej niż 3,50, bo eksperci starają się wybierać najpewniejsze zdarzenia.

Bez problemu otrzymamy typy na najpopularniejsze rozgrywki, takie jak:

 • Premier League
 • Ekstraklasę
 • Serie A
 • Bundesligę
 • Ligue 1
 • Europejskie puchary

Ponadto w ofercie znajdziemy również bardziej egzotyczne ligi spoza Europy oraz mniej popularne rozgrywki na terenie Starego Kontynentu. Pod uwagę brane są również puchary krajowe, a także niższe szczeble rozgrywkowe, jak np. Serie B, Polska 1. liga czy 2. Bundesliga. Analizowanych spotkań jest cała masa, ale najważniejsze, że nie cierpi na tym jakość typów. Większość z nich jest trafiona, a właśnie tego przecież oczekujemy od specjalistów.

za2

Które dyscypliny obstawiają typerzy?

Niech was jednak nie zwiedzie rozległa liczba lig piłkarskich. Futbol nie jest jedyną dyscypliną, którą obstawiają eksperci w Premium Typach. Oczywiście tych propozycji będzie najwięcej, ale spoza piłki kopanej mamy jeszcze do wyboru typy na:

 • koszykówkę
 • hokej na lodzie
 • skoki narciarskie
 • sporty walki
 • tenis ziemny

Wszystko zależy od okresu sezonu. Typy są przyznawane na 365 dni w roku, więc żadna z tych dyscyplin Cię nie ominie. W okresie zimowym częściej będzie można znaleźć skoki, a przy okazji Wielkiego Szlema typy na tenis. Nie wolno również zapominać o galach bokserskich i mieszanych sztukach walki. Przy tej okazji również możemy liczyć na specjalne typy. W sezonie mamy także możliwość skorzystania z typów na NBA czy NHL, ale w przypadku tych typowo amerykańskich dyscyplin możemy również liczyć na bliższe nam rozgrywki. Łatwo zauważyć, że wybór jest naprawdę spory i na pewno każdy gracz się czymś tutaj zainspiruje.

zae3

Jak otrzymać darmowe typy?

Darmowe typy premium nie są wcale trudne do zdobycia. Wystarczy skontaktować się z grupą Premium Typy przez Messenger lub Telegram. Tam już poprowadzi nas jeden z konsultantów, którzy pracują w godzinach 9-23. Poza tymi godzinami najpewniej otrzymamy automatyczną odpowiedź i będziemy musieli poczekać na ‘żywą’ obsługę. Stoi ona na wysokim poziomie i odpowie na każde nasze pytanie. Wprowadzą nas też w to, jak wygląda usługa i pomogą otrzymać dostęp do typów. Wszystko jest tutaj jasne i klarowne, więc wystarczy zwrócić się do obsługi Premium Typy.

Jakie są wymagania na starcie?

Dostęp do codziennych typów jest darmowy, jednak trzeba się liczyć że nie wystarczy napisać po typy i na pstryknięcie palca się je otrzyma. Premium Typy współpracują z firmami bukmacherskimi, którym zapewniają nowych klientów. W tym celu zostaniemy poproszeni o założenie konta u jednego z poniższych bukmacherów:

 • Betclic
 • Betcris
 • Fuksiarz
 • Superbet

Następnie należy złożyć depozyt w minimalnej kwocie 50 PLN, co umożliwi nam odebranie bonusu powitalnego. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że nie jest to opłata za typy! Te środki wciąż należą do nas i możemy je wykorzystać na zakłady bukmacherskie. Po wykonaniu powyższych czynności nasz dostęp do typów zostaje aktywowany. Oczywiście konsultanci Premium Typów nie mogą wierzyć nam na słowo. Na potwierdzenie musimy przesłać dwa zrzuty ekranu. Pierwszy z maila powitalnego od bukmachera, u którego założyliśmy konto, a drugi dotyczący dowodu naszej wpłaty. To wszystko! Od tej pory dostajesz typy na dzień, w którym się zarejestrowałeś oraz w każdy kolejny dzień z rana przez 365 dni w roku!

za4

Na co możemy liczyć rejestrując się przez Premium Typy?

Jeśli zakładasz konto przez link od Premium Typy, to znaczy, że nie masz jeszcze konta u któregoś z partnerów serwisu. Dzięki temu masz okazję zgarnąć lepszy bonus powitalny, niż gdybyś się rejestrował standardowo przez stronę bukmachera. Przykładowo w Betcris oraz Superbet zgarniasz dodatkowy darmowy zakład, więc warto skorzystać z takiej oferty.

W Fuksiarz.pl:

 • zakład bez ryzyka do 500 złotych bez warunków obrotu
 • Early Payout (wygrana gdy zespół prowadzi 2 golami)
 • cashback bez końca

W Betclic:

 • zakład bez ryzyka do 550 złotych
 • częsta funkcja cashout
 • regularne promocje

W Betcris:

 • freebet 200 złotych na start
 • zakład bez ryzyka 50 złotych
 • specjalny freebet 30 złotych dla graczy Premium Typy

W Superbet:

 • cashback do 1300 złotych (przez tydzień)
 • bonus od depozytu 200 złotych
 • bonus za aplikację 20 złotych
 • specjalny freebet 34 złote dla graczy Premium Typy

Czy Premium Typy są skuteczne?

Gdyby nie były, szybko interes by się zwinął i tyle ich widzieli. Tymczasem Premium Typy coraz bardziej się rozwijają i z tygodnia na tydzień stają się bardziej widoczni. Każdy kolejny dzień to więcej trafionych typów niż tych spudłowanych, a to spory wyczyn. Dodatkowo proponowane AKO kupony, które składają się zazwyczaj z 3-4 spotkań nierzadko pozwalają potroić zysk z postawionej kwoty. Typerzy to zawodowcy i raczej się nie zdarza, że jakikolwiek typ jest kompletnie nietrafiony. Najczęściej porażka to kwestia jednej bramki, więc nie ma co wyprowadzać zbyt daleko idących wniosków. Trzeba natomiast stwierdzić, że typy są skuteczne jeśli średnia trafień wynosi ok. 70%, a tutaj nie ma z tym problemu. Jako że jest to darmowa usługa, a typy dostarczane są codziennie, warto ją wypróbować. Setki graczy już zaczęło osiągać zyski z zakładów, dzięki Premium Typom!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO