Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Wygraj bilety na Betlejem w Kielcach!

czwartek, 18 stycznia 2018 11:13 / Autor: Radio eM
Wygraj bilety na Betlejem w Kielcach!
Wygraj bilety na Betlejem w Kielcach!
Radio eM
Radio eM

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są dwa podwójne bilety na fantastyczny koncert "Betlejem w Kielcach". Zasady konkursu są bardzo proste! Konkurs startuje we czwartek 18 stycznia o godz. 12.00 i trwa do czwartku 18 stycznia do godziny 21.00. Zadaniem uczestnika jest kreatywne napisanie w formularzu dostępnym poniżej, dlaczego to właśnie jemu powinniśmy przyznać bilety na koncert. Ogłoszenie wyników nastąpi pod postem konkursowym na facebooku przed godz. 22.00. Nagroda w postaci podwójnej wejściówki na koncert trafi do dwóch osób, które naszym zdaniem najciekawiej uzasadnią - dlaczego to im powinniśmy przekazać bilety. Dwójkę zwycięskich uczestników poprosimy przy okazji o wykonania dla nas prostego zadania promującego fanpage Radia eM.

Każdy z uczestników konkursu wybiera dowolną formę prezentacji, która ma przekonać jury radiowe. Tekst wysłany w formularzu nie może przekraczać 1500 znaków ze spacjami.

Prosimy uczestników konkursu oprócz wysłania w pełni wypełnionego formularza konkursowego o polubienie posta konkursowego i publiczne udostępnienie go. Nie jest to warunek konieczny uczestnictwa w konkursie, ale będziemy zadowoleni, jeśli to zrobicie :)

Z jednego numeru IP można wysłać tylko jedno zgłoszenie do konkursu!

Odbiór biletów na koncert tylko w siedzibie Radia eM przy ul. Sienkiewicza 2 w piątek 19 stycznia w godzinach 8.30 - 16.00. Po tym terminie bilety nie będą wydawane.

Ze względu na szybkie tempo konkursu konieczne jest wypełnienie poprawnie wszystkich pól formularza konkursowego, w szczególności nr telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

Ogłoszenie wyników nastąpi między godziną 21.00 a 22.00 na fanpage Radia eM Kielce pod postem konkursowym. Oznaczymy w komentarzu nazwiska osób, które wygrają bilety. Jednocześnie poprosimy zwycięzców o nawiązanie szybkiego kontaktu priv na facebooku w celu wykonania prostego zadania oraz przekazania informacji finalizujących zabawę.

Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia konkursu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO