Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

Prosto z Kolonii: Dujszebajew: Popełniliśmy za dużo błędów

- Mieliśmy dużo problemów, ale jestem bardzo dumny z mojej drużyny - mówi Talant Dujszebajew po przegranym półfinale z Telekomem Veszprem. W niedzielę kielczanie zagrają o trzecie miejsce.

- W pierwszej połowie świetnie grał Sterbik. Trudno coś zrobić, gdy nie trafiamy ośmiu sytuacji jeden na jeden. Potem udało się doprowadzić do remisu, ale w drugiej połowie mogliśmy zrobić więcej. Cupara  obronił tylko dwa rzuty. Nie wykorzystaliśmy trzykrotnie przewagi jednego zawodnika. Raz przy przewadze straciliśmy szybko trzy gole. Do tego bardzo dobrze zagrał Nenadzić. Jak się rzuca 12 na 14 prób, to co można zrobić więcej - komentował na gorąco po spotkaniu trener kielczan.

Dujszebajew jest pewny, że jutro jego zespół da z siebie wszystko. - Mieliśmy dziś dużo problemów. Jednym z nich była kontuzja Julena, który zagrał kilka minut. Jutro mamy kolejny mecz i kolejną walkę. Jestem pewny, że zrobimy wszystko, żeby wygrać. Moi zawodnicy walczą przez dziesięć miesięcy w roku. To niesamowite. Jestem im wdzięczny za ich grę - mówi Dujszebajew.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO