Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Podróże z energią w Energetycznym Centrum Nauki

Na kolejne wydarzenie z cyklu „Podróże z energią” zaprasza Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. 22 lutego o niecodziennym projekcie pn. „Scyzoryki wzdłuż Afryki” opowie jeden z jego uczestników, Ludwik Pisarski.

Podróżowali przez Afrykę Zachodnią, poznali wiele kultur i obyczajów, spotkali intrygujących ludzi… O projekcie „Scyzoryki wzdłuż Afryki” i wielu niezapomnianych chwilach z wyprawy po wybrzeżu Afryki opowie Ludwik Pisarski, członek wyprawy i Stowarzyszenia SALUTEM, autor bloga „Świat według Ludwika”.

1 bus, 31 państw i 40 tysięcy kilometrów, tak w liczbach prezentuje się wyprawa „Scyzoryki wzdłuż Afryki”. Po prawie rocznych przygotowaniach, rozpoczęła się 26 grudnia 2017 r. i zakończyła 21 października 2018 r. Była podzielona na dwa etapy, część zachodnią i część wschodnio-północną. Podczas spotkania w Energetycznym Centrum Nauki KPT będzie można posłuchać przygód z jej pierwszej części i dowiedzieć się między innymi jak wyglądają przygotowania do takiej wyprawy, dlaczego nie należy oceniać książki po okładce oraz jak to jest zachorować na malarię. - Jeżeli nie wierzycie, że Polskie drogi są super, a nasi urzędnicy to wysoce wykwalifikowana kadra, to dowiedzcie się jak to wygląda w Afryce – zapowiada Karolina Cieślik z ECN i zaprasza do ECN w piątek 22 lutego o godz. 18:00. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rezerwacja na:rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl.  Szczegóły pod nr tel.: 41 278 72 50.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO