Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

Wystawa malarska w "Zameczku"

Portrety młodych kobiet inspirowane malarstwem klasycystycznym, rysunki postaci oraz ciała przedstawione w formie abstrakcyjnej zobaczyć będzie można na wystawie "Postaci różne oblicza" autorstwa Renaty Snoch. Ekspozycja zostanie otwarta w najbliższy piątek w Domu Kultury "Zameczek".

- Plastyka to moja pasja. Już od najmłodszych lat ciągnęło mnie do rysunku. Moje zeszyty ze szkolnych lat są tego najlepszym dowodem. Pomimo tak wielkiego zainteresowania sztuką, nigdy się nią nie  zajęłam bardziej. Rysowanie zawsze pozostawało na poziomie bazgrołów. Dopiero kilka lat temu zapisałam się na zajęcia z rysunku, malarstwa i ponownie rozpoczęłam moją przygodę z plastyką. Najpierw były ołówek i pastele, aż w końcu zajęłam się malowaniem farbami olejnymi - mówi o swojej twórczości Renata Snoch, autorka wystawy pt. "Postaci różne oblicza".

Na ekspozycji znajdą się prace wykonane różnymi technikami takimi jak olej, pastel, rysunek ołówek czy kredka. Wystawa zostanie otwarta 21 września o godzinie 18 w Galerii Art - Styl w Domu Kultury "Zameczek". Wstęp jest bezpłatny.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO