Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Instytut Dizajnu zmienia termin nadsyłania prac na konkurs

wtorek, 07 kwietnia 2020 13:49 / Autor: Beata Kwieczko
Instytut Dizajnu zmienia termin nadsyłania prac na konkurs
Instytut Dizajnu zmienia termin nadsyłania prac na konkurs
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Do 3 maja został przedłużony nabór prac do Ogólnopolskiego Konkursu ''Przestrzeń publiczna w czasach zarazy''. Jego organizatorem jest Instytut Dizajnu w Kielcach, a pomysłodawczynią Dominika Janicka z Pracowni Przestrzeni Publicznej.

Zadanie polega na wykonaniu projektu, który ma być odpowiedzią na ograniczenia związane z stanem zagrożenia - zakaz wychodzenia z domu, izolacja, konieczność utrzymania dystansu.

Celem konkursu jest znalezienie pomysłów na funkcjonowanie życia społecznego w czasach epidemii i zagrożenia. Jest on skierowany przede wszystkim do osób zajmujących się projektowaniem profesjonalnie oraz studentów kierunków artystycznych i projektowych. Nie wyklucza się też zespołów interdyscyplinarnych, np. projektant, psycholog lub socjolog. W konkursie można wziąć udział indywidualnie lub zespołowo.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 3 maja na adres mailowy: info@idkielce.pl za pomocą serwisu www.wetransfer.com. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu można znaleźć na stronie Instytutu Dizajnu.

Nagroda główna dla zwycięskiego projektu to dwa tysiące złotych.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO