Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Kielecki Teatr Tańca dostarczy wielu wrażeń

środa, 10 czerwca 2020 12:59 / Autor: Beata Kwieczko
Kielecki Teatr Tańca dostarczy wielu wrażeń
Fot. KTT
Kielecki Teatr Tańca dostarczy wielu wrażeń
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Zwiedzanie wystawy fotografii, oglądanie albumów oraz folderów i przemarsz tancerzy ulicą Sienkiewicza to niektóre atrakcje, jakie przygotował na długi weekend Kielecki Teatr tańca. Instytucja włącza się tym samym w  akcję "Weekend pozytywnych emocji. Kielce są gotowe".

W siedzibie Kieleckiego Teatru Tańca zostanie umieszczona wystawa składająca się ze stu fotografii ze spektakli. Będzie można ją zwiedzać 12 czerwca od godziny 8 do 17, 13 czerwca od 10 do 19 i 14 czerwca od 13 do 19. W tych samych dniach i godzinach zainteresowani będą mogli zajrzeć też do garderoby Teatru. Ponadto, w sali baletowej numer 114 zostanie udostępnionych 30 albumów ze zdjęciami i historią oraz foldery Kieleckiego Teatru Tańca.

W sobotę, 13 czerwca w godzinach od 12 do 15 mają sie odbyć także wydarzenia na zewnątrz. W planach jest barwny przemarsz tancerzy w kostiumach ze spektaklu "Kopciuszek" z siedziby Teatru ulicą Henryka Sienkiewicza w Kielcach oraz przejazd karocy Kopciuszka ulicą Sienkiewicza do Placu Artystów. O godzinie 13 na Placu Artystów rozpocznie się flash mob. Wszystko będzie jednak zależeć od warunków atmosferycznych i wytycznych zgodnych ze stanem epidemicznym.

Wszystkie wydarzenia odbędą się z zachowaniem zalecanego rygoru sanitarnego.

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO