Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Bilet za 300 złotych na sześć wydarzeń. KCK zaprasza

środa, 20 maja 2020 10:10 / Autor: Beata Kwieczko
Bilet za 300 złotych na sześć wydarzeń. KCK zaprasza
Bilet za 300 złotych na sześć wydarzeń. KCK zaprasza
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Kieleckie Centrum Kultury przygotowuje się do ponownego otwarcia placówki i proponuje zakup biletu otwartego za 300 złotych. Voucher daje możliwość udziału w sześciu wydarzeniach, które będą się odbywać od września bieżącego roku do czerwca przyszłego roku na Dużej Scenie KCK.

Bilet za 300 złotych to pomysł, który jest realizowany w ramach akcji "Kultura od nowa". Akcja została zorganizowana, aby wesprzeć działania kulturalne i artystów współpracujących z Kieleckim Centrum Kultury w czasie pandemii koronawirusa.

"Wierzymy, że już wkrótce spotkamy się z wami na naszych scenach, podczas spektakli, koncertów i spotkań autorskich, wierzymy, że już niedługo będziemy wspólnie przeżywać artystyczne wzruszenia" - czytamy na stronie KCK.

Bilet otwarty Kieleckiego Centrum Kultury daje możliwość udziału w sześciu wydarzeniach organizowanych na Dużej Scenie bez względu na to, jaka jest jednostkowa cena wejściówki. Ponadto zainteresowani otrzymają najlepsze miejsca na widowni, na przykład w Amfiteatrze Dużej Sceny KCK. Bilet otwarty dotyczy wydarzeń organizowanych przez KCK od 1 września 2020 do 30 czerwca 2021 roku. Osoby, które wykupią voucher będą mogły wziąć udział m.in. w koncertach Korteza, Organka, zespołu "Mazowsze", Krystyny Prońko, Grzegorza Turnaua i Piotra Cugowskiego.

Bilety można na razie kupować online. W kasie KCK będą dostępne od 25 maja - w poniedziałki w godzinach od 11 do 13 oraz w czwartki od godziny 15 do 17. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 41 344 90 54.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO