Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Familijne warsztaty - Co w trawie piszczy. Leśne imperium.

czwartek, 09 sierpnia 2018 11:24 / Autor: Weronika Grela
Familijne warsztaty - Co w trawie piszczy. Leśne imperium.
Familijne warsztaty - Co w trawie piszczy. Leśne imperium.
Weronika Grela
Weronika Grela

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego zaprasza na familijne warsztaty organizowane z Fundacją Naukową Twórcze Myślenie w najbliższą sobotę, 11 sierpnia.

Uczestnicy będą mogli poznać tajemnice świata mrówek oraz bliżej poznać te pospolite, wszechobecne, lecz wyjątkowe owady, których społeczne zwyczaje, różnorodne zachowania mogą zadziwiać w niebywały sposób.

Osoby, które przybędą na zajęcia, dowiedzą się czym zajmują się mrówki i czy mają podzielone obowiązki, a dodatkowo, co i jak jedzą oraz w jaki sposób się komunikują. Dzieci w czasie warsztatów będą mogły przyjrzeć się mrówkom z bliska i zaobserwować je w specjalnych insektariach służących do hodowli mrówek.

Warsztaty odbędą się 11 sierpnia o godz. 13:00 oraz 14:00. Koszt udziału wynosi 8 zł/os, a zajęcia potrwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową www.bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego, który kupuje także dla siebie bilet wstępu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO