Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios - nowy repertuar

środa, 17 listopada 2021 10:53 / Autor: Weronika Kępa
Kino Helios - nowy repertuar
Źródło: Kino Helios
Kino Helios - nowy repertuar
Źródło: Kino Helios
Weronika Kępa
Weronika Kępa

W dniach 19-25 listopada kino Helios zaprasza widzów na dziewięć premierowych pokazów filmowych.

Wśród nowości możecie znaleźć komedię familijną „Clifford. Wielki czerwony pies” opowiadającą o ośmioletniej dziewczynce, która marzy, by jej maleńki szczeniak urósł. Pewnego dnia marzenie się spełnia i wówczas rozpoczynają się przygody.

Najmłodszych widzów Helios zaprasza również na bajkę „Gwiazdka Klary Muu”, która zamierza spędzić pierwsze święta Bożego Narodzenia na farmie swojego ojca. Kiedy odkrywa, że nie przywiązuje on wagi do zwyczajów i obrzędów świątecznych, chce to zmienić. Z rodziną można się wybrać także na film „Wilk, lew i ja”.

Dla fanów komedii poleca się film „Kurier Francuski z Liberty, Kansas, Evening Sun”, który jest opisywany jako list miłosny do dziennikarzy. Wśród premier znalazł się także film „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”. To kolejny rozdział oryginalnego uniwersum Ghostbusters.

Kino Helios zaprasza także na biografię „Bo we mnie jest seks” opowiadający o Kalinie Jędrusik, której przypięto łatkę skandalistki. Artystka gorszy kobiety i oczarowuje mężczyzn. Niedługo jednak przyjdzie jej za to słono zapłacić.

Wśród nowości znalazły się również dwa dramaty „Żużel” i „Komedianci-debiutanci” oraz jeden koncert „Andrea Bocelli: One night in Central Park”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO