Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios - nowy repertuar

środa, 19 stycznia 2022 13:35 / Autor: Magdalena Nowak
Kino Helios - nowy repertuar
Kino Helios - nowy repertuar
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Od 21 do 27 stycznia kino Helios zaprasza widzów na dwa premierowe pokazy filmowe – dedykowaną najmłodszym komedię „Sing 2”oraz dramat „Gierek”.

„Sing 2”: Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru  pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa - w tym świnka Rosita, jeżozwierzyca Ash, goryl Johnny i nieśmiała słonica Meena i oczywiście niezwyły Gunter muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji - Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala. W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka-lew, Clay. Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.

„Gierek”:  Sekrety i tajemnice domu I sekretarza KC PZPR. Film z przełomową historią Polski w tle. Akcja filmu toczy się w latach 1970 – 1982, kiedy Edward Gierek zostaje I sekretarzem KC PZPR, do końca jego internowania.

Ponadto Kino Helios zaprasza na ferie zimowe Od 17.01 - 21.01 oraz 24.01 - 28.01 w godz. 11:00 - 14:00 w holu kina będzie przygotowane specjalne stanowisko, w którym dzieci będą mogły spędzić miło i aktywnie czas w oczekiwaniu na seans. Na wszystkie Dzieci czeka: Koło Fortuny, konkursy a do zdobycia filmowe gadżety! Kącik kreatywno-artystyczny. Nie nudźcie się w domu, spędźcie czas z nami i bohaterami bajek! Serdecznie zapraszamy! PROPOZYCJE FILMOWE DLA NAJMŁODSZYCH: - Sing 2 - O czym dzisiaj marzą zwierzęta - W 80 dni dookoła świata - Clifford. Wielki czerwony pies - Spider-Man. Bez drogi do domu.

Dodatkowo w najbliższym czasie na dużym ekranie ukażą się takie filmy jak „Wszystkie nasze strachy” –seans z cyklu Kino Konesera. „8 rzeczy, których nie wiecie o faceta” w ramach Kina Kobiet oraz „Teściowie” z cyklu Kultura Dostępna.

Poza tym na ekranach Kina Helios ukażą się: „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”, „355”,  „Krzyk”, „Clifford”, „Wielki czerwony pies”,  „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, „Licorice Pizza,  „Matrix”, „Zmartwychwstania”, „Spider-Man. Bez drogi do domu”

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO