Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

środa, 11 maja 2022 12:12 / Autor: Weronika Kępa
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Od 13 do 19 maja kino Helios zaprasza widzów na pięć premierowych pokazów filmowych.

Widzów o mocnych nerwach kino Helios zaprasza na horror „Podpalaczka”. Tytułowa podpalaczka to dziewczyna o imieniu Charlie McGee obdarzona rzadkim darem pirokinezy, czyli zaprószania ognia. Ta niezwykła zdolność to wielkie niebezpieczeństwo dla dziewczynki. Jej rodzice robią wszystko, aby mogła ona wieść w miarę normalne życie.

Wśród kinowych propozycji pojawił się również dramat biograficzny „Oczy Tammy Faye”, który przybliża niezwykłą historię sukcesów i niepowodzeń telewizyjnej ewangelistki Tammy Faye Bakker.

Na dużym ekranie zostanie zaprezentowany także komediodramat „Biały Potok” opowiadający o dwóch zaprzyjaźnionych małżeństwach. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie podporządkowane pracy i drugiej ciąży. Mieszkający po sąsiedzku Kasia i Bartek borykają się z poważnymi problemami finansowymi. Niespodziewanie dla wszystkich podczas kłótni Kasia wyjawia mężowi, że łączy ją coś więcej z Michałem… Przyjaźń i miłość w jednej chwili stają pod znakiem zapytania.

W maju w kinie Helios odbędzie się też „Podwójny maraton strachu” w zestawie strasznym (cztery przerażające horrory) i strasznie śmiesznym (cztery rozbrajające horrory/komedie).

Poza tym na dużym ekranie wciąż można obejrzeć „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, „Fucking Bornholm”, „Igrzyska Zwierzaków”, „Downton Abbey: Nowa epoka”, „Fantastyczne zwięrzęta: Tajemnice Dumbledore'a”, „Nawet myszy idą do nieba”, „Sonic 2. Szybki jak błyskawica” i „Wiking”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO