Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Kino Helios – nowy repertuar

środa, 07 czerwca 2023 09:21 / Autor: Weronika Karyś
Kino Helios – nowy repertuar
Kino Helios – nowy repertuar
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Od 9 do 15 czerwca kino Helios zaprasza widzów na osiem pokazów filmowych.

9 czerwca na dużym ekranie premierowo pojawi się film since-fiction „Transformers: Przebudzenie bestii”. Akcja rozgrywa się w latach 90. i zabierze widzów w podróż dookoła świata.

W tym samym dniu premierowo zostanie wyświetlona animacja „Najlepsze urodziny Królika Karola”. Młodsza siostra choruje i nikt nie ma czasu na świętowanie z jubilatem. W proteście Karol wymyka się z domu, by odwiedzić babcię, tyle że droga do jej domu wiedzie przez las.

W kinie Helios będzie można obejrzeć również dokument „Historia jednej zbrodni”. To nowy film znakomitego dokumentalisty Mariusza Pilisa opowiadający przejmującą historię rodziny Ulmów: Józefa i Wiktorii oraz ich siedmiorga dzieci, którzy poświęcili swoje życie, próbując ratować życie dwóch żydowskich rodzin.

11 czerwca przedpremierowo na dużym ekranie zostanie wyświetlona animacja „Mavka i Strażnicy Lasu”. Z kolei 14 i 15 czerwca odbędzie się przedpremiera „The Flash”.

16 czerwca w kinie Helios zaplanowano nocny maraton filmowy, podczas którego zagrają filmy „Flash”, „Batman” i „Powrót Batmana”.

W ramach Helios Sport 10 czerwca będzie można obejrzeć finał Ligii Mistrzów UEFA. Z kolei w ramach Kina Konesera biografię „Daliland”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO