Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Muzealne ferie zimowe

środa, 30 grudnia 2020 11:35 / Autor: Adrianna Linertowicz
Muzealne ferie zimowe
Muzealne ferie zimowe
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Na ferie online zaprasza Muzeum Historii Kielc. Dawny Pałac Biskupów Krakowskich także przygotował na ten czas ciekawą ofertę online.

Mozaiki, wydzieranki, papierowo i sznurkowo, notesy i notesiki - to wszystko znajdziemy w planach akcji "Kreatywnie z historią Kielc" w MHKi. Ferie online prowadzone przez muzeum odbędą się w dniach od 4 do 8 stycznia, w godzinach od 11 do 12:15. Zajęcia będą miały miejsce na komunikatorze Microsoft Teams. Udział w nich jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail: grabczak@mhki.kielce.eu. Pytania można kierować pod numerem telefonu: 41 340 55 27.

Przypominamy także o możliwości wzięcia udziału w zajęciach organizowanych przez Muzeum Narodowe w Kielcach. Pisaliśmy o nich tutaj.

Placówka prowadzi też ciekawe cykle edukacyjne. Można dowiedzieć się czegoś o ćmielowskiej porcelanie, bohaterach Trylogii Sienkiewicza, a także posłuchać podcastów. Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie tutaj. Muzeum proponuje też bardzo bogatą ofertę online, z którą możecie zapoznać się w w tym miejscu.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO