Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Nowy repertuar kina Helios

środa, 01 grudnia 2021 12:51 / Autor: Aleksandra Rękas
Nowy repertuar kina Helios
Kino Helios
Nowy repertuar kina Helios
Kino Helios
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Od trzeciego do dziewiątego grudnia, kino Helios w Kielcach zaprasza widzów na dziewięć premierowych pokazów filmowych.

Jedną z propozycji dla całych rodzin jest film familijny „Chłopiec z chmur”. To prawdziwa historia, która poruszyła całą Europę. Dla Thomasa, chłopca zanurzonego w świecie gier video, pomysł spędzenia wakacji z ojcem Christianem, zapalonym ornitologiem, wydaje się koszmarem. Ale skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się coraz bardziej do skrzydlatych przyjaciół.

Wśród nowości znajdziemy także komedię familijną „Clifford. Wielki czerwony pies” opowiadającą o ośmioletniej dziewczynce, która marzy, by jej maleńki szczeniak urósł. Pewnego dnia marzenie się spełnia i wówczas rozpoczynają się przygody.

Następna propozycja to "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City", czyli horror z gatunku science-fiction. Produkcja będzie początkiem nowej serii. Ma być wierną adaptacją gier, których akcja ma miejsce w fikcyjnym mieście w USA Raccoon City, gdzie czwórka bohaterów musi chronić miasto przed różnymi zagrożeniami.

Wśród premier znajdziemy także dramat – „Córka trenera”. Trener Maciej Kornet jeździ po Polsce z siedemnastoletnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ona jest jego oczkiem w głowie, on – całym jej światem, aż dołącza do nich Igor, dobrze rokujący zawodnik. Dzięki chłopakowi Wiktoria otworzy się na nowe doznania: pierwszy papieros, pierwszy kieliszek, pierwsza miłość. Całą trójkę czeka długa podróż rozklekotanym vanem. W jej trakcie każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

Ciekawą propozycją mogą być też „Mikołajki jak z bajki” w kinie Helios, czyli niezapomniane bajki, wzruszające historie, moc konkursów z nagrodami oraz Mikołaj z workiem pełnym łakoci - to wszystko czeka na widzów w dniach 4-6 grudnia. Z kolei miłośnicy horrorów i thrillerów mogą wybrać się na Mikołajkowy Maraton Grozy, czyli nocne maratony filmowe.

Kino Helios zaprasza nas również na dramaty „Lokatorka” i „King Richard: Zwycięska rodzina” , a także thriller „Dom Gucci”.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO