Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Nowy repertuar Kina Helios

środa, 15 grudnia 2021 12:38 / Autor: Aleksandra Rękas
Nowy repertuar Kina Helios
Kino Helios
Nowy repertuar Kina Helios
Kino Helios
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Od 17 do 23 grudnia Kino Helios zaprasza widzów na siedem filmów premierowych. Repertuar skierowany jest zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Wśród filmów premierowych – między innymi „Spider-man. Bez drogi do domu”. Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana nasz bohater zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange'a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Wśród propozycji dla dzieci wymienić należy film przygodowy „Misiek: Ekipa na wakacjach”. Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę – symbol jego władzy. A bez niej Misiek nie może sprawować rządów i naraża poddanych na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy katastrofa wisi na włosku, pojawia się wskazówka mówiąca, że korona mogła zostać wywieziona do Chin.

Kolejna nowość, będąca na pewno nie lada gratką dla fanów całej serii to „Matrix Zmartwychwstania”.  To długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss - w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.

Dla lubiących dramaty poleca się „Wszystko zostaje w rodzinie”. Akcja dzieje się w Neapolu, na początkulat osiemdziesiątych. Aldo i Vanda są małżeństwem z dwunastoletnim stażem. Rodzinną sielankę pary bohaterów i dwójki ich małych dzieci gwałtownie przerywa niespodziewane wyznanie mężczyzny. Prowadzący na co dzień popularną audycję radiową Aldo przyznaje się pewnego wieczoru do pozamałżeńskiego romansu.

Helios zaprasza także na film familijny „Republika dzieci”, a także Filmowe Poranki: 44 Koty, cz. 9 oraz Mini  Maraton Matrix.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO