Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

kielcemieszkania.pl

Adres:
ul. Paderewskiego 18 25-004 Kielce
Telefon:
534 534 089
Godziny otwarcia:
Kontakt telefoniczny : Pn-Pt 9:00 - 17:00
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

Zapraszamy do naszego portalu kielcemieszkania.pl. Znajdziecie Państwo w naszym serwisie najważniejsze oferty z rynku pierwotnego mieszkań i lokali. Dzięki naszej współpracy z cenionymi deweloperami możemy zaoferować sprawdzone inwestycje.

Nie jesteśmy standardowym serwisem z ofertami lecz ekspertem który pomoże wybrać dla Was najlepsze miejsce do zamieszkania lub biznesu.

Zadzwoń, umów się na spotkanie na którym wspólnie sprecyzujemy wszystkie wymagania co do ceny i lokalizacji. Nasz doradca pomoże wybrać najbardziej pasujące oferty i je zaprezentować. Jeżeli już na coś się zdecydujesz pomożemy wynegocjować najlepszą cenę, sprawdzimy inwestycje. Dla osób, które planują zakup na kredyt, znajdziemy najlepszą ofertę na rynku analizując oferty wszystkich banków.

Nasze doradztwo jest w pełni bezpłatne dla Ciebie !!!!!

Jak to możliwe? Powiemy Ci na spotkaniu ;-)

Do zobaczenia .

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO