Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

Dołącz do miejsca, gdzie ludzie myślą odpowiedzialnie i kupują lokalnie. Przekonaj się o lokalnej solidarności mieszkańców naszego regionu.Zapraszamy Ciebie i Twoją firmę do bazy lokalnych przedsiębiorców. Pokaż, że działasz, a nam pozwól wspierać te działania wśród kilkuset tysięcy mieszkańców naszego regionu. Chcesz aby Twoja firma była w bazie #lokalnisolidarni? Wyślij do nas wstępny formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ.

 

WSEPiNM

Adres:
ul. Jagiellońska 109 A, 25 -734 Kielce,
Telefon:
Rekrutacja/Informacje: 41 345-13-13
Godziny otwarcia:
E-LEARNING Uczelnia posiada platformę e-learning, w celu kształcenia na odległość. Platforma e-learningowa znajduje się pod adresem: e.wseip.edu.pl
Teleporady:
TAK
Strona www:
Profil Facebook:

OFERTA

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach

O UCZELNI…..

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach powstała w 1997 r. Jest największą niepubliczną uczelnią w regionie świętokrzyskim, a także należy do ścisłej czołówki uczelni niepublicznych w Polsce. Od lat zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingach i uzyskuje pozytywne oceny instytucji akredytujących. Uczelnia jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień za osiągnięcia edukacyjne i działania na rzecz Kielc, regionu świętokrzyskiego i kraju.

W ofercie edukacyjnej WSEPiNM znajduje się osiem kierunków studiów:

  1. prawo (jednolite studia magisterskie)
  2. administracja (studia I stopnia)
  3. bezpieczeństwo wewnętrzne (studia I i II stopnia)
  4. ekonomia (studia I i II stopnia)
  5. finanse i rachunkowość (studia I stopnia)
  6. zarządzanie i coaching (studia I i II stopnia)
  7. kosmetologia (studia I i II stopnia)
  8. pielęgniarstwo (studia I i II stopnia)

Ofertę edukacyjną Uczelni uzupełniają studia podyplomowe, prowadzone w ramach poszczególnych wydziałów.

 

E-LEARNING

Uczelnia posiada platformę e-learning, w celu kształcenia na odległość.

Platforma e-learningowa znajduje się pod adresem: e.wseip.edu.pl

MCSM (Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych)

Nowoczesne Monoprofilowe Centrum Symulacji w naszej Uczelni uroczyście otwarto 23 maja 2019 r. Szkoła znalazła się pośród 35 placówek, które otrzymały dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia na utworzenie Centrum. Uczelnia otrzymała na organizację i wyposażenie Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych 2 599 478 złotych. Przyznany budżet umożliwił adaptację powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych. W Centrum zostały utworzone specjalistyczne pracownie między innymi: sala opieki pielęgniarskiej wysokiej wierności z pomieszczeniem kontrolnym, sale egzaminacyjne OSCE,  które umożliwiają ocenę umiejętności studenta w symulowanych warunkach, w sposób obiektywny i wystandaryzowany, sala umiejętności pielęgniarskich i umiejętności technicznych, sala symulacji z zakresu ALS i sala symulacji z zakresu BLS z pomieszczeniem kontrolnym czy pomieszczenie do Debriefingu.

Nowoczesne Centrum zostało wyposażone w aparaturę medyczną i wszystkie niezbędne urządzenia, spełniające wymogi tego typu ośrodków. Na jego wyposażeniu znajdują się zaawansowane fantomy, symulatory dorosłych, dzieci, niemowląt czy trenażery. Zajęcia praktyczne  prowadzone w warunkach symulowanych w sali opieki pielęgniarskiej wysokiej wierności w oparciu o scenariusze kliniczne z zakresu pielęgniarstwa, zwiększają bezpieczeństwo studentów i pacjentów oraz pozwalają uniknąć wielu problemów natury etycznej, moralnej czy prawnej.

Sale symulacji wysokiej wierności są wyposażone w pomieszczenia sterowni dają  możliwość przeprowadzenia debriefingu po skończonej symulacji według zaplanowanego scenariusza.

 BUDYNEK WSEPiNM

 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO