Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

Już wkrótce ulubione targi kielczan, a na nich wszystko do domu i ogrodu

środa, 29 lipca 2020 14:53 / Autor: Magdalena Nowak
Już wkrótce ulubione targi kielczan, a na nich wszystko do domu i ogrodu
Już wkrótce ulubione targi kielczan, a na nich wszystko do domu i ogrodu
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Inspiracji do domu, ogrodu i tarasu będzie można zaczerpnąć podczas targów Dom, Ogród i Ty, które odbędą się 22 i 23 sierpnia w Targach Kielce. Najpopularniejsze wydarzenie wystawiennicze wśród mieszkańców naszego regionu zostanie zorganizowane z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Od ponad 25 lat profesjonaliści z branży budowlanej spotykają się w Kielcach z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. Podczas tegorocznej edycji wystawcy będą mieli okazję nie tylko zaprezentować swoją ofertę licznym zwiedzającym, ale także nawiązać współpracę z branżowymi specjalistami.

– Wydarzeniu będą towarzyszyły Targi Rzemiosła, Eco-Style, Health and Beauty. Wśród ciekawostek, które obejrzymy podczas wystawy -  a nie zobaczymy ich w sklepach - będą rośliny owadożerne czy podgrzewane altanki. Odwiedzający będą również świadkami powstawania na terenie targów 35-metrowego domu, który może być domkiem letniskowym lub lokalem gastronomicznym – wymienia Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce.  

Wśród firm, które zaprezentują swoją ofertę nie zabraknie trendów w budownictwie - energooszczędnych rozwiązań, paneli fotowoltaicznych oraz urządzeń dla inteligentnego domu. Na stoiskach przedsiębiorców związanych z branżą stolarską obejrzymy okna i drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Impreza wystawiennicza zostanie zorganizowana w reżimie sanitarnym. – Przy wejściu pracownicy zmierzą temperaturę i dopilnują, aby każdy kto odwiedzi halę miał zakryte usta oraz nos. Każdy będzie musiał wypełnić krótką ankietę epidemiologiczną. Policzymy też osoby, ale nie grozi nam, abyśmy przekroczyli maksymalną dopuszczalną liczbę odwiedzających. Każdy otrzyma dostęp do środków do dezynfekcji. Wszystkie ciągi komunikacyjne będą szerokie, tak aby dało się zachować 1,5 metra odległości. Stoiska natomiast będą miały zamontowane pleksi, aby stworzyć barierę między zwiedzającym, a wystawiającym – dodaje Andrzej Mochoń.

Nowością podczas wydarzenia będzie CK Motors Expo - impreza łącząca pasjonatów motoryzacji z całej Polski.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO