MIASTO
A może na grzyby? Nowy numer Tygodnika eM już dostępny!
 
                     
                    Grzybobranie, jesienna ramówka naszego radia, targi zbrojeniowe w cieniu zagrożenia ze wschodu, monitoring miejski i codzienność szpitalnego SOR-u – o tym piszemy w najnowszym numerze Tygodnika eM.
Tematem głównym tego numeru jest trwający sezon na grzyby. Nina Wrzosek pisze o bezpieczeństwie, odpowiednim przygotowaniu i czy świętokrzyskiego lasy obrodziły w grzyby. Z kolei Maciej Piętka i Michał Łosiak przybliżają jesienną ramówkę Radia eM Kielce, a Michał Kita opisuje tegoroczny Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. O wszechobecnym monitoringu wspomina Aleksandra Rękas, a Katarzyna Bernat rozmawiam z ks. Andrzejem Kwaśniewskim o objawieniach w Gietrzwałdzie.
Ponadto, wspominamy m.in. ósmą rocznicę śmierci biskupa Kazimierza Ryczana, piszemy o zapisach na Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy i informujemy o planowanych remontach dróg.
Docieramy do około 200 punktów na terenie całego regionu. Jesteśmy m.in. w kościołach parafialnych, lokalnych sklepach, galeriach handlowych i urzędach. Nasz nakład to blisko 13 tysięcy egzemplarzy w województwie świętokrzyskim. Poruszamy ważne sprawy dla miasta, regionu i Kościoła. Nie unikamy trudnych tematów, a przede wszystkim jesteśmy dostępni bezpłatnie!
![[FOTO] Znicze bez podwyżek](/media/k2/items/cache/f11bdd046032f6826f19c39ac7e9b1ce_L.jpg) 
             
             
             
             
             
            ![[FOTO] Sławosz Uznański-Wiśniewski: Moja babcia mieszka w Kielcach](/media/k2/items/cache/67b67a99eb0cb6cc2bc7205f2ea74e8b_L.jpg) 
            ![[FOTO] Kosmiczny gość w kieleckim kampusie GUM](/media/k2/items/cache/6242662260c6eceb11efdc2ba7932a40_L.jpg) 
             
            
 
						

![[FOTO] Sławosz Uznański-Wiśniewski: Moja babcia mieszka w Kielcach](/media/k2/items/cache/67b67a99eb0cb6cc2bc7205f2ea74e8b_XS.jpg)


 
	