Bogdanka lepsza od Korony

środa, 23 stycznia 2013 16:20 / Autor: Maciej
Maciej
Maciej

Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego w ostatnim spotkaniu kontrolnym podczas zgrupowania w Kleszczowie przegrali 0:1 z Bogdanką Łęczna. Jedyną bramkę w meczu zdobył na samym początku rywalizacji Sebastian Szałachowski.

Korona Kielce pierwszą bramkę straciła już na początku spotkania. Katem żółto-czerwonych był Sebastian Szałachowski. Koroniarze mogli wyrównać zaledwie 5 minut później, ale po dośrodkowaniu Pawła Golańskiego niecelnie główkował Łukasz Jamróz.

Korona miała optyczną przewagę nad niżej klasyfikowanym rywalem, ale kieleccy zawodnicy nie potrafili tego udokumentować klarownymi sytuacjami. Po przerwie obaj trenerzy dokonali sporej ilości roszad w składzie, ale obraz gry nie uległ zmianie.

Korona Kielce – Bogdanka Łęczna 0:1 (0:1)
Bramka: Szałachowski (6’)