MIASTO
Charytatywnie na Kadzielni


Na pomoc chorym onkologicznie dzieciom przeznaczona zostanie część dochodu z kolejnego koncertu charytatywnego współorganizowanego przez Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach.
Wydarzenie odbędzie się 5 września, o godzinie 19, w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.
- Część dochodu z koncertu zostanie przekazana na prezenty dla pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej szpitalika, która działać będzie niebawem w strukturach Szpitala Zespolonego - informuje Andrzej Domański, dyrektor WSzZ w Kielcach. Spełnione mają być marzenia trójki maluchów z dziecięcej onkologii w Kielcach oraz trójki podopiecznych Fundacji "Mam marzenie" Małgorzaty Kożuchowskiej.
Gwiazdami koncertu będą: popularna piosenkarka młodego pokolenia Ewelina Lisowska oraz zespół Golec uOrkiestra.
To już 11 koncert charytatywny organizowany przez Szpital Zespolony i agencję Pop-Art. Pomysłodawcami wydarzenia byli: poprzedni dyrektor WSzZ Jan Gierada oraz szef agencji koncertowej Jerzy Chrobot.



![[FOTO] Studenci przejęli miasto!](/media/k2/items/cache/6804fa03479c87bfb8a946d63f26126d_L.jpg)




![[AKTUALIZACJA] Patrycja odnaleziona. Akcja policji odwołana](/media/k2/items/cache/63493e25b7af0981d0506ecfa0695e58_L.jpg)