Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

CKsport.pl: Kolejne samobójstwo Korony

niedziela, 31 sierpnia 2014 12:07 / Autor: Maciej
CKsport.pl: Kolejne samobójstwo Korony
CKsport.pl: Kolejne samobójstwo Korony
Maciej
Maciej

„Tym razem przyjechał walec z Białegostoku” – grzmi kielecki portal CKsport.pl po porażce Korony na własnym terenie z Jagiellonią (0:3). Nic w tym dziwnego, bo „złocisto-krwiści” po siedmiu kolejkach trzymają ostatnie miejsce w T-Mobile Ekstraklasie. Bilans – zero zwycięstw, remis i aż sześć porażek.

„Przed meczem Korony z Jagiellonią każdy mówił o przełamaniu żółto-czerwonych. Fakty jednak okazały się brutalne dla Ryszarda Tarasiewicza i jego podopiecznych. Po kolejnym beznadziejnym popisie w grze defensywnej, żółto-czerwoni ulegli gościom z Podlasia aż 0:3” – czytamy na www.cksport.pl.

– Co do naszej gry, to trudno to skomentować, bo są duże nerwy. W pierwszej połowie mieliśmy dobre sytuacje, a straciliśmy dwie bramki. To kuriozum. Już nie wiem, jak to nazywać, bo po każdym meczu jest taka sama gadka. Znów straciliśmy w dziecinny sposób bramki, nie wiem z czego to wynika, czy to brak koncentracji, jakieś fatum... Może brak umiejętności. Nie wiem, jak to opisać – komentuje Paweł Golański, piłkarz kieleckiego klubu.

Co zrobić, aby przerwać fatalną passę? – W chwili obecnej nie mamy argumentów, aby się bronić. Nie wiem co trzeba zrobić, aby się to poprawiło. Gdybyśmy wiedzieli to byśmy to zrobili już 2-3 kolejki temu. Nie wiem... Szczerze, to brak mi słów – mówi ze smutkiem Kamil Sylwestrzak.

Więcej na temat meczu w poniedziałkowym programie Cały ten sport. Początek o godzinie 20.

Tag: Korona
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO