Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Jak spędzić weekend w Kielcach? Parę propozycji

piątek, 17 czerwca 2022 10:28 / Autor: Łukasz Czerwiak
Jak spędzić weekend w Kielcach? Parę propozycji
fot. Piotr Natkaniec
Jak spędzić weekend w Kielcach? Parę propozycji
fot. Piotr Natkaniec
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Kilka interesujących opcji na spędzenie weekendu. Kto tylko pragnie czegoś interesującego na pewno coś znajdzie. Oto parę wydarzeń dla każdego.

Strefa kibica na Final4

Sobota - Niedziela, 18–19 czerwca na kieleckim rynku będzie miała miejsce strefa kibica zespołu Łomży Vive Kielce, która będzie rywalizować o tytuł najlepszej drużyny Europy. Pierwszy mecz z Telekomem Veszprem w sobotę o godz. 15.15.

https://emkielce.pl/sport/na-rynku-powstanie-strefa-kibica-na-final4

Sparing Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Sobota, 18 czerwca o godzinie 11:00 w Kielcach na stadionie przy ulicy Szczepaniaka pierwszy mecz kontrolny Korony Kielce przed nowym sezonem. Rywalem żółto-czerwonych będzie spadkowicz z Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Wstep bezpłatny.

https://korona-kielce.pl/artykuly/2022/89392-w-sobote-zagramy-z-termalica/?fbclid=IwAR0vz4vcjeIrOTL9cEDYfHq-MEMJjO1y5nXdkVDgqBCets50JOMVNyG7Sbo  

Spotkanie młodych w Wiślicy

Sobota, 18 czerwca w Wiślicy. Msza Święta z Biskupem Kieleckim, warsztaty, koncert i świadectwo znanego księdza-rapera – tak będzie wyglądało XX Spotkanie Młodych.

https://parafiapiekoszow.pl/spotkanie-mlodziezy-w-wislicy/

Pierwszy Patriotyczny MarszoBieg po Zdrowie

Sobota, 18 czerwca godzina 11:11 w kieleckim Parku Miejskim odbędzie się MarszoBieg po Zdowie. Wydarzenie jest międzypokoleniowe, a uczestnicy mogą wybrać dystans, który zamierzają przebiec. Rejestracja od godziny 9:00, a godzinę później imprezę otworzy wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka.

https://www.kielce.eu/pl/aktualnosci/miedzypokoleniowy-patriotyczny-marszobieg-po-zdrowie.html 

Dzień z winylem

Sobota, 18 czerwca w godzinach od 11:00 do 19:00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się „Dzień z winylem”. W programie m.in: pokaz tańca breakdance, prelekcje i quizy.

http://www.wdkkielce.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=2&artykul=1499&akcja=artykul

Teatr Tetatet: Seks dla opornych

Sobota, 18 czerwca godzina 19:00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury będzie miał miejsce spektakl „Seks dla opornych”. Reżyserem przedstawienia jest Marek Kępiński. Bilety w cenie od 40 złotych.

https://www.kck.com.pl/teatr-tetatet-seks-dla-opornych-6

Spektakl Loretta

Sobota, 18 czerwca godzina 19:00 oraz niedziela, 19 czerwca w godzinach 17:00 oraz 19:00 w Teatrze Żeromskiego przy ulicy Ściegiennego 2 odbędzie się spektakl Loretta. Bilety w cenie 50 złotych.

https://teatrzeromskiego.pl/spektakle/loretta/

Gra miejska „Przygoda z Tatą"

Niedziela, 19 czerwca godzina 8:00 na Stadionie Leśnym w Kielach odbędzie się gra miejska „Przygody z Tatą". Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej po raz drugi rusza z kampanią promującą zaangażowane ojcostwo.

https://emkielce.pl/miasto/wez-udzial-w-grze-miejskiej-przygoda-z-tata

Cyrk Korona – Urodzinowo Bajkowo

Niedziela, 19 czerwca w godzinach 14.00 i 17:00 przy kieleckich Targach będzie Cyrk Korona. Wyruszył on w Polskę już po raz 30-ty. Bilety od 70 złotych.

http://cyrk-korona.com.pl/10/p/26/kup-bilet

Koncert Beltaine w Pałacyku Zielińskiego

Niedziela, 19 czerwca godzina 20.00. Na scenie w ogrodzie Pałacyku Zielińskiego wystąpi zespół Beltaine. Bilety w cenie 25 zł, w dniu koncertu 35 zł.

https://www.palacykzielinskiego.pl/

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO