Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

[AKTUALIZACJA] Kamil Suchański odwołany!

wtorek, 08 czerwca 2021 20:42 / Autor: Weronika Kępa
[AKTUALIZACJA] Kamil Suchański odwołany!
[AKTUALIZACJA] Kamil Suchański odwołany!
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Podczas wtorkowego (8 czerwca) nadzwyczajnego posiedzenia rady miasta gremium pozytywnie zaopiniowało wniosek klubu Prawa i Sprawiedliwości dotyczący odwołania Kamila Suchańskiego z funkcji przewodniczącego.

W komisji skrutacyjnej zasiadły: Anna Kibortt, Katarzyna Zapała i Monika Słoniewska. Głosowanie odbyło się w trybie tajnym, toteż nie do końca wiadomo, jaką decyzję podjęli poszczególni radni. Jednak, patrząc na wynik (21 osób za, 4 przeciw) można domniemywać, że do wniosku nie przychylili się wyłącznie Bezpartyjni i Niezależni.

Podczas dzisiejszej sesji nadzwyczajnej poznamy nazwisko nowego przewodniczącego kieleckiej rady miasta. Klub Prawa i Sprawiedliwości wytypował Jarosława Karysia.

AKTUALIZACJA

- Serdecznie wszystkim dziękuję za dotychczasową współpracę. Pełnienie funkcji przewodniczącego rady miasta było dla mnie wielkim zaszczytem. Starałem się służyć radnym i mieszkańcom najlepiej jak potrafiłem. Dziękuję także za wszystkie słowa wsparcia i wyrazy sympatii z jakimi spotykałem się niemal każdego dnia, mam nadzieję, że dalej tak będzie. To utwierdza mnie w przekonaniu, że droga jaką podążałem wiedzie we właściwym kierunku - stwierdził Kamil Suchański.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO