Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Klocki LEGO dla każdego. II Zlot LEGOtuberów w Muzeum Zabawek i Zabawy

czwartek, 16 września 2021 12:19 / Autor: Adrianna Linertowicz
Klocki LEGO dla każdego. II Zlot LEGOtuberów w Muzeum Zabawek i Zabawy
Klocki LEGO dla każdego. II Zlot LEGOtuberów w Muzeum Zabawek i Zabawy
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Po raz drugi w Polsce i po raz pierwszy w Kielcach odbędzie się Zlot LEGOtuberów. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów budowania z klocków. Na wydarzeniu pojawią się wyjątkowi goście, którzy na co dzień prowadzą popularne kanały o klockach w mediach społecznościowych.

– Będziemy gościć influencerów, dla których klocki są pasją. Nie tylko LEGO, jak mogłaby sugerować to nazwa. Pojawi się między innymi Raf, który wygrał turniej LEGO Masters, Maciek i Klocki, będący recenzentem klocków, Pudi Ninja, Woman in Brickworld oraz jaskierthebard.  Będzie możliwość spotkania ich osobiście i porozmawiania z nimi – mówi Przemysław Krystian, rzecznik prasowy Muzeum Zabawek i Zabawy.

– Chcemy przedstawić te osoby jako osobowości Internetu, które mogą być swego rodzaju inspiratorami do zabawy z klockami. A jest to dość uniwersalna zabawa, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – dodaje.

LEGOtuberzy opowiedzą o swoich pasjach, sukcesach oraz wyzwaniach. Będzie można też zadawać im pytania podczas sesji Q&A.

Wydarzenie uświetni specjalna wystawa, jaka pojawi się na dziedzińcu Muzeum Zabawek i Zabawy. Nie zabraknie też prezentacji klockowych makiet youtuberów i miejsc do zabawy klockami.

Impreza rozpoczyna się w sobotę, 18 września, o godzinie 12.

Koszt biletu wstępu to 15 złotych od osoby. W jego cenie można również zwiedzić ekspozycje muzeum.

plakat na fb 768x768

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO