Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Kup sobie pustostan. W kwietniu licytacje

piątek, 05 marca 2021 11:16 / Autor: Michał Łosiak
Kup sobie pustostan. W kwietniu licytacje
Kup sobie pustostan. W kwietniu licytacje
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Już w kwietniu odbędą się licytacje dwóch mieszkań należących do miasta Kielce. Ceny wywoławcze pustostanów przy ulicy Paderewskiego i Hożej wynoszą około 150 tysięcy złotych.

Pierwszy z lokali położony jest przy ulicy Paderewskiego 19/25 i ma powierzchnię ponad 35 metrów kwadratowych. Składa się z 19-metrowego pokoju, kuchni o powierzchni blisko dziewięciu metrów, łazienki i przedpokoju. Po to, żeby móc licytować, należy wpłacić wadium w wysokości 31 tysięcy złotych do końca marca. Cena wywoławcza to 155 tysięcy złotych.

Z kolei cena wywoławcza mieszkania przy Hożej 54 to 145 tysięcy złotych. Wadium również jest nieco niższe, bo na konto Urzędu Miasta trzeba przelać 29 tysięcy. Powierzchnia lokalu to ponad 37 metrów kwadratowych, z czego jeden pokój zajmuje ponad 14 metrów, a drugi – prawie 9,5. W skłąd pustostanu wchodzą także kuchnia, przedpokój i łazienka.

– To są lokale wymagające generalnego remontu. Każdy zainteresowany może zapoznać się z ich stanem – tłumaczy p.o. dyrektora Wydziału Gospodarki Nieruchomościami, Barbara Zawadzka.

Licytacje odbędą się 7 kwietnia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO