Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Nie masz planów na weekend? Skorzystaj z naszych pomysłów!

czwartek, 26 maja 2022 22:58 / Autor: Dominika Skowron
Nie masz planów na weekend? Skorzystaj z naszych pomysłów!
Nie masz planów na weekend? Skorzystaj z naszych pomysłów!
Dominika Skowron
Dominika Skowron

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób spędzić weekend, przychodzimy z pomocą. Poniżej kilka propozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Gibbs Koncert - Klub Studencki WSPAK Uniwersytetu Jana Kochanowskiego 

Sobota, 28 maja, godzina 19. Artysta, który do tej pory tworzył muzykę do popularnych utworów, stawia na działalność wokalną. Z tej okazji wyrusza w solową trasę koncertową. Wszyscy, którzy chcą zobaczyć muzyka na scenie, będą mieli ku temu okazję w tę sobotę, w Klubie WSPAK przy ulicy Śląskiej 11A. Ze względu na pojemność klubu liczba biletów ograniczona. Osoby poniżej 16. roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu jedynie pod opieką osoby dorosłej, po nabyciu biletów. Osoby niepełnoletnie, powyżej 16. roku życia muszą posiadać bilet i pisemną zgodę rodzica bądź opiekuna.

https://stayhappening.com/e/gibbs-klub-wspak-kielce-E2ISUDKJK5N

"Seks dla opornych" w Teatrze TeTaTeT

Sobota, 28 maja, godzina 19, scena kameralna Kieleckiego Centrum Kultury. Historia o tym, jak mimo 30-letniego stażu małżeńskiego obudzić dawną namiętność i nie dać się rutynie. Perypetie głównych bohaterów, Karola i Barbary, rozbawią was do łez. Bilety w cenie od 45 zł.

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/73550/Kielce/Seks+dla+opornych+-+Teatr+TeTaTeT/#

Koncert Zavoyama Quartet

Sobota, 28 maja, godzina 20, Czerwony Fortepian. Grupa doświadczonych, utalentowanych muzyków zaprezentuje autorskie utwory, które są połączeniem jazzu i world music. Muzyka Zavoyamy to połączenie improwizowanych solówek oraz energetycznej sekcji rytmicznej. Wstęp wolny. Jeśli pogoda pozwoli, koncert zostanie zrealizowany w ogródku Pałacyku Zielińskiego.

https://stayhappening.com/e/koncert-zavoyama-quartet-jazz-world-music-wstęp-wolny-E2ISUEH0GKM

Sobota na poziomie w klubie Ultra Violet

Sobota, 28 maja, godzina 21, Ultra Violet. Nic tak nie relaksuje jak solidna dawka dobrej muzyki i tańca. Na scenie wystąpi Paulina Tytkin oraz Mike B, którzy zadbają, aby nikt się nie nudził. Bilety w cenie 20 zł, miejsca siedzące można rezerwować pod numerem telefonu 518820320.

https://stayhappening.com/e/sobota-na-poziomie_live-paulina-titkin_mike-b_2805-E2ISUFG4SFI

Put on your heels! Kobiecy Dzień Mamy z Sylwią Węgorzewską

Niedziela, 29 maja, godzina 12, SHL-ZUGA. Podczas zajęć będzie mogły nauczyć się techniki tańca high heels oraz układu tanecznego przygotowanego przez prowadzącą, kilkukrotną Mistrzynię Polski, Sylwię Węgorzewską. Świetny pomysł na ciekawe spędzenie czasu z mamą z okazji jej święta. Bilety w w cenie 120 zł za osobę. Jeśli jednak przyjdziesz z mamą, bilet dla niej kupisz w promocji -50%. Zapisy pod numerem telefonu 535830254. Bilety dostępne na stronie WWW.madevents.pl

https://allevents.in/kielce/put-on-your-heels-2-–-kobiecy-dzień-matki-z-sylwią-węgorzewską-w-kielcach/200022482001534

Świętokrzyski Jarmark Agroturystyczny

Nidziela, 29 maja, godzina 11, Muzeum Wsi Kieleckiej. O godzinie 11 odbędzie się Msza Święta. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji: konkurs kulinarny, kiermasz rękodzieła ludowego, degustacja podpłomyków prosto z pieca. Na scenie wystąpią: Ignacowianki, Zespół Domaszowianie, Zespół Bolechowiczanie, Makoszanki, Cieślaneczki, Zespół Wierna Rzeka, Zespół Ocalić od Zapomnienia, Wojtek Miślowiec. 

https://mwk.com.pl/component/jevents/szczegolywydarzenia/198/-/swietokrzyski-jarmark-agroturystyczny?Itemid=708

Niepamięć w Kieleckim Centrum Kultury

Niedziela, 29 maja, godzina 19, Kieleckie Centrum Kultury. Historia o relacjach międzyludzkich zaufaniu. Komedia najmodniejszego dramaturga  współczesnego, Marka Modzelewskiego. Bilety w cenie od 35 zł.

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/71688/Kielce/Niepamięć/?utm_source=kb&utm_medium=imp#

Elvis Presley w Pałacyku Zielińskiego

Niedziela, 29 maja, godzina 19. Zespół Elvis 56’ zaprezentuje nowoczesne interpretacje utworów z lat 50. I 60. W repertuarze znajdują się przeboje Elvisa Presleya, The Beatles, Chucka Bresleya i innych. Nowoczesne aranżacje pełne są świeżej energii. Bilety w cenie 30 zł.

https://www.bilety24.pl/koncert/1256-elvis-56-najslynniejsze-piosenki-elvisa-presley-a-75559?id=396629

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO