MIASTO
Nowe zniżki dla dużych rodzin


Karta Dużej Rodziny pozyskała nowych partnerów. Wojewoda świętokrzyski podpisała umowy z trzynastoma firmami a dwie kolejne wyraziły chęć przystąpienia do programu. Beneficjenci rządowego programu będą mogli skorzystać z proponowanych rabatów.
Firmy, które zdecydowały się przystąpić do Karty Dużej Rodziny to przedsiębiorstwa działające w branży sportowej, kulturalnej czy odzieżowej. Oferują one zniżki na swoje usługi i produkty rodzinom z trojgiem bądź więcej dzieci. Są to rabaty od kilku, kilkunastu do nawet 100 procent.
Wśród nowych partnerów Karty Dużej Rodziny znalazło się między innymi Muzeum Regionalne w Wiślicy, dziecięcy Teatr Quadro czy przychodnia ARTIMED. Dodatkowe zniżki dla dużych rodzin zaoferowała również Korona Kielce oraz klub Vive Tauron Kielce.
Posłuchaj:
Więcej informacji o Karcie Dużej Rodziny i jej partnerach można znaleźć na stronie internetowej Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.

![[FOTO]](/media/k2/items/cache/7026e0f4786fbb23c7e5780be06f8dc6_L.jpg)
![[FOTO] W Kielcach powstała pierwsza w Polsce „Via Ferrata”](/media/k2/items/cache/6cbea909db50d650b0df71c54a10fe03_L.jpg)





