MIASTO
Policja szuka odpowiedzialnych za zniszczenie napisu. Jest nagranie


Do kieleckich policjantów trafiło dziś (12 lutego) zawiadomienie dotyczące aktu wandalizmu pod KCK-iem. Mundurowi szukają teraz odpowiedzialnych za zniszczenia, a teren objęty jest monitoringiem miejskim.
- Skupiamy się na ustalaniu personaliów osoby, która uszkodziła litery w napisie „I Love Kielce”. Zabezpieczyliśmy nagrania z kamer – informuje mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.
Teren pod Kieleckim Centrum Kultury objęty jest monitoringiem miejskim. Jak mówi Aneta Litwin, komendant Straży Miejskiej w Kielcach, operator sekcji monitoringu nie widział zdarzenia bezpośrednio.
- Gdyby tak się stało, na miejsce od razu znalazłby się patrol. Jednak obraz z tego miejsca został zabezpieczony, by wytypować sprawcę – uzupełnia komendant.

![[FOTO]](/media/k2/items/cache/7026e0f4786fbb23c7e5780be06f8dc6_L.jpg)
![[FOTO] W Kielcach powstała pierwsza w Polsce „Via Ferrata”](/media/k2/items/cache/6cbea909db50d650b0df71c54a10fe03_L.jpg)





