Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Pomóżmy pani Ani. Wkrótce piknik charytatywny

środa, 17 sierpnia 2022 11:44 / Autor: Aleksandra Rękas
Pomóżmy pani Ani. Wkrótce piknik charytatywny
Fot. SiePomaga
Pomóżmy pani Ani. Wkrótce piknik charytatywny
Fot. SiePomaga
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Pani Anna Misztal zmaga się ze strasznym przeciwnikiem - stwardnieniem zanikowym bocznym, tzw. SLA. By pomóc kobiecie w uzbieraniu pieniędzy na kosztowną terapię, w ostatnią niedzielę sierpnia (28 sierpnia) odbędzie się piknik charytatywny.

Historię pani Ani opisywaliśmy TUTAJ. Kobieta cierpi na rzadką chorobę, która stopniowo niszczy struktury nerwowe odpowiedzialne za ruch, prowadząc do problemów z chodzeniem, jedzeniem, a nawet oddychaniem. Każdy, kto chciałby wspomóc leczenie pani Ani, będzie miał okazję zrobić to 28 sierpnia. Wtedy to, na terenie kompleksu boisk przy SP nr 1, odbędzie się wyjątkowy piknik.

- W programie wydarzenia mamy animacje, kiermasz książek i odzieży, nie zabraknie waty cukrowej, popcornu, grilla czy słodkiego poczęstunku. Dla dzieci z kolei pojawią się dmuchańce, będzie można pomalować buzie. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie Ani Misztal – mówi Kamila Brela-Cygan, pracownik socjalny.

Piknik rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa do 19. Terapię pani Ani można także wspomóc poprzez fejsbukowe licytacje https://www.facebook.com/groups/793193964919055/ oraz portal SiePomaga: https://www.siepomaga.pl/anna-misztal?fbclid=IwAR2C836mJxwl8-HcKEMaHomPRCWU4-vC6Ebb8E6Hn8iXFbCB4pjXIctnpfo.

pppp

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO