Powinno być zwycięstwo, jest pierwszy punkt

poniedziałek, 13 października 2014 13:23 / Autor: Maciej
Maciej
Maciej

Podczas gdy Warszawa przygotowywała się do meczu Polska - Niemcy, w miejscowej hali siatkarze Effectora rozgrywali swój drugi mecz w sezonie 2014/2015 Plus Ligi. Niestety, było to bardzo nierówne spotkanie w wykonaniu naszych siatkarzy, którzy ostatecznie przegrali 2:3.

Effector nie był faworytem tego spotkania, ale stał się nim po pierwszym secie, w którym pozwolił zdobyć gospodarzom zaledwie... 13 punktów. Genialna gra w ataku podopiecznych Dariusza Daszkiewicza niestety skończyła się w drugim secie, przegranym zasłużenie. W trzecim dobra gra naszych siatkarzy wróciła i zagwarantowała nam punkt po tym spotkaniu.

Kielczanie powinni dokończyć ten mecz w 4. secie, w którym prowadzili już 16-11. Ale po przerwie technicznej do końca seta byli w stanie zdobyć tylko 5 punktów.

Więcej w programie Cały ten sport. Początek dziś o godzinie 20.