Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

"Razem odkrywamy świat" z UJK

piątek, 15 stycznia 2021 15:03 / Autor: Adrianna Linertowicz
"Razem odkrywamy świat" z UJK
"Razem odkrywamy świat" z UJK
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Nowe media inaczej, czyli co może smartfon, komputer, tablet i konsola. Gry online, a rzeczywistość. Mózgowe treningi, fizyka w kosmosie i wiele innych intrygujących tematów. To wszystko na Uniwersytecie Dziecięcym UJK w Kielcach.

To będzie niezwykła, uniwersytecka przygoda naukowa dla dzieci oraz ich rodziców. W ramach projektu odbędzie się wiele zróżnicowanych tematycznie wykładów, warsztatów, pokazów oraz ćwiczeń, w których udział jest bezpłatny. Rozpoczyna się właśnie rekrutacja do drugiej już edycji projektu online "Razem odkrywamy świat na Uniwersytecie Dziecięcym UJK w Kielcach".

Do udziału zaproszone są dzieci w wieku 6-15 lat (uczniowie/uczennice, którzy dotąd nie uczestniczyli w projekcie lub uczestniczyli w jednej edycji) oraz rodzice/opiekunowie prawni w wieku 23-60 lat (rodzice/opiekunowie prawni, którzy dotąd nie uczestniczyli w żadnej edycji projektu i których dziecko uczestniczy w niniejszym projekcie w procesie rekrutacji). Projekt zakłada udział 350 osób, w tym 260 uczniów/uczennic oraz 90 rodziców/opiekunów prawnych z województwa świętokrzyskiego i miejscowości ościennych.

Elektroniczna rekrutacja trwa od 15 do 18 stycznia za pośrednictwem strony internetowej.

Regulamin i szczegóły projektu można znaleźć tutaj.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO