JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

MIASTO

To był pogrom. Vive pokonało Wisłę w Płocku

poniedziałek, 10 listopada 2014 10:23 / Autor:

To była totalna dominacja. Zawodnicy Vive Tauron Kielce nie dali wczoraj żadnych złudzeń Orlenowi Wiśle Płock i wygrali na wyjeździe 35:22.

Mistrzowie Polski byli lepsi w każdym elemencie gry, do tego świetnie w bramce spisywał się Marin Sego. Kielczanie na właściwy tor wskoczyli od początku spotkania, dzięki czemu już po 30 minutach gry prowadzili ośmioma bramkami, a w drugiej połowie tylko podwyższali to prowadzenie.

- To było jedno z najlepszych spotkań zespołu odkąd jestem jego trenerem. Zagrali naprawdę świetnie – powiedział po starciu trener Vive, Tałant Dujszebajew.

A już we wtorek kolejny mecz kieleckiej drużyny. Tym razem Vive zagra w Hali Legionów z Wybrzeżem Gdańsk, początek tego spotkania o godz. 16.