MIASTO
Premier deklaruje udział PGZ w Salonie Obronnym. Prezes Andrzej Mochoń: To ucina spekulacje


Premier Mateusz Morawiecki w rozmowie z Radiem Kielce zadeklarował udział Polskiej Grupy Zbrojeniowej w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego. – Kończy się czas wątpliwości – mówi prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
Jak mówi Radiu eM Kielce szef kieleckiego ośrodka wystawienniczego, nie miał on wątpliwości, że targi obronne się odbędą.
– Ani przez chwilę nie założyliśmy innego wariantu. Pracowaliśmy cały czas nad tą imprezą i mamy kontakt z wystawcami. Targi będą mniejsze, ale wielu z nich deklaruje swój udział. Podjęliśmy także działania mające zwiększyć bezpieczeństwo. Będą specjalne bramki dezynfekujące, mimo że nie wymagają tego przepisy. Z pewnością spełnimy wszelkie wymagania – dodaje prezes Mochoń i przyznaje, że deklaracja premiera ucina wszelkie spekulacje.
– Polska Grupa Zbrojeniowa to nasz strategiczny partner. To co powiedział szef rządu kończy czas wątpliwości. Musimy więc pracować nad tym, żeby te targi były jak najlepsze.
Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie Andrzeja Mochonia z prezesem PGZ Andrzejem Kensbokiem.
![[FOTO] Rekonstruktorzy pamiętali o powstańcach](/media/k2/items/cache/21e8d9fc09bca05258670ea70a7b3287_L.jpg)
![[FOTO+WIDEO] Kielce upamiętniły rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego](/media/k2/items/cache/02f0072e44b993934e0f21a341c41297_L.jpg)


![[PLAN OBCHODÓW] 81. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego](/media/k2/items/cache/1dea57051831da1efcba52d8c3f10926_L.jpg)



