MIASTO
Zgłoś się na OFF Fashion
5 maja upływa termin nadsyłania prac na wiosenną edycję na Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody „Off Fashion”. Tym razem organizatorzy do udziału w konkursie zapraszają wszystkich „buntowników”.
Inspiracją do tegorocznego hasła był film "Czekolada” z Juliette Binoche i Johnny Deppem. Znakomita obsada, świetny film o buncie właśnie, o łamaniu stereotypów. - Wtedy właśnie pomyślałam, że każda epoka ma swoich buntowników także w modzie. Teraz buntowniczą naturę chce obudzić w projektantach. Chciałabym, żeby projektanci nie kopiowali tego co już było, ale poszukali jedynie inspiracji lub stworzyli coś zupełnie nowego – dodaje dyr Kusztal.
Zwycięzca OFF Fashion otrzyma nagrodę w wysokości 15 tysięcy złotych. Gala finałowa odbędzie się w sobotę 24 maja.
![[FOTO] 79. rocznica pogromu w Kielcach. Uczczono pamięć ofiar](/media/k2/items/cache/3cc26941e55272c6c5ea3caf34bba7e2_L.jpg)


![[FOTO] Solidarność pamiętała o ofiarach pogromu w Kielcach](/media/k2/items/cache/ea24fdf645e747870389ad76b01de782_L.jpg)




