Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Zimowy Narodowy w Kielcach!

piątek, 14 stycznia 2022 14:32 / Autor: Weronika Kępa
Zimowy Narodowy w Kielcach!
FB Centrum Sportowo- Rekreacyjne Stadion
Zimowy Narodowy w Kielcach!
FB Centrum Sportowo- Rekreacyjne Stadion
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Już w najbliższy weekend, 15 i 16 stycznia, na kieleckim lodowisku „Stadion” zagości jedno z najbardziej popularnych zimowych miasteczek. W ramach akcji zaplanowano m.in. szkolenia łyżwiarskie, a także „lodową dyskotekę”.

Przez siedem lat z tego typu zimowych atrakcji można było skorzystać wyłącznie w stolicy. Jednak w tym roku Zimowy Narodowy po raz pierwszy postanowił wyruszyć w trasę po całej Polsce. Inauguracja wydarzenia odbędzie się właśnie w stolicy województwa świętokrzyskiego.

Wydarzenie potrwa dwa dni. W tym czasie na kieleckim Stadionie Leśnym mieszkańcy będą mogli skorzystać z profesjonalnych szkoleń łyżwiarskich, a także licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Od godziny 10 do 12 ekipa zaprasza na „Poranki dla dzieci”. Po południu, między 14.30 a 17.00 zaplanowano czas dla młodzieży i dorosłych. Z kolei o godzinie 19.00 ruszy „Disco Lodowisko z 4FUN.TV.

W ramach akcji Zimowy Narodowy odwiedzi w sumie dziesięć miejscowości. Wśród nich, oprócz Kielc, znalazł się również Toruń, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Gdańsk, Białystok, Lublin i Rzeszów.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO