Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Aplikacja powiadomi o odbiorze śmieci

piątek, 26 lutego 2021 13:03 / Autor: Beata Kwieczko
Aplikacja powiadomi o odbiorze śmieci
Aplikacja powiadomi o odbiorze śmieci
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Mieszkańcy gminy Busko-Zdrój już mogą korzystać z darmowej aplikacji KIEDYSMIECI.INFO. Służy ona do powiadamiania o odbiorach odpadów komunalnych.

Prosta i przyjazna użytkownikowi aplikacja, którą każdy z nas może zainstalować na swoim smartfonie posiada kilka funkcji, ale jedno główne zadanie. Ma poinformować o zbliżającym się odbiorze odpadów komunalnych. Po instalacji i określeniu miejsca odbioru odpadów aplikacja dyskretnie przypomni użytkownikowi o dacie ich odbioru. W aplikacji dostępne są również zasady prawidłowej segregacji śmieci, a kolory koszy są zgodne z wytycznymi Ministerstwa Ochrony Środowiska.

Aby korzystać z wybranego systemu płatności należy pobrać aplikację ze strony https://kiedysmieci.info/ lub z dedykowanego sklepu z aplikacjami w telefonie. Następnie trzeba wybrać swoje województwo, powiat i gminę, określić miejscowość, ulicę, dzielnicę i sprawdzić harmonogram wywozu odpadów komunalnych. Dodatkową opcją, jaką posiada aplikacja jest informacja dla mieszkańców o wysokości miesięcznej stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi wraz z numerem konta, na który należy wpłacić pieniądze.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie https://kiedysmieci.info/.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO