Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Dwóch mężczyzn w areszcie. Odpowiedzą za rozbój

piątek, 19 września 2025 14:46 / Autor: Aleksandra Rękas
Dwóch mężczyzn w areszcie. Odpowiedzą za rozbój
Dwóch mężczyzn w areszcie. Odpowiedzą za rozbój
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Dwóch mężczyzn: 20- i 23-latek trafiło do trzymiesięcznego aresztu, po tym jak wspólnie zaatakowali 24-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Ich łupem padły pieniądze i e-papierosy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 września, na ul. Zbożowej w Ostrowcu Świętokrzyskim.

– Jak wynikało z relacji 24-letniego pokrzywdzonego, nagle podbiegli do niego nieznani mężczyźni, którzy zaczęli bić go po twarzy i kopać po całym ciele. Następnie napastnicy ukradli mu tysiąc złotych i cztery sztuki e-papierosów – mówi kom. Ewelina Wrzesień z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Po napaści, agresorzy się oddalili, a mężczyzna zgłosił sprawę na policję.

– Już następnego dnia ostrowieccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 23 lat, podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. Młodzi ostrowczanie trafili do policyjnej celi, a funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia – wyjaśnia policjantka.

Agresorom grozi do 15 lat więzienia.

Wesprzyj nas!
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO