SPORT
Fernandez Perez opuści Łomżę Vive


Trwający sezon jest ostatnim dla Angela Fernandeza Pereza w Łomży Vive Kielce.
Już od dłuższego czasu było wiadomo, że 1 lipca zawodnikiem mistrza Polski zostanie Dylan Nahi, który obecnie broni barw Paris Saint-Germain. Pozostawało pytanie, czy Francuz zastąpi na lewym skrzydle Fernandeza Pereza, czy stworzy z nim duet. Wątpliwości rozwiał Bertus Servaas, prezes kieleckiego klubu.
– Angel już wie, że nie przedłuży kontraktu. Najpewniej zostaniemy z Dylanem Nahi i Cezarym Surgielem – poinformował sternik Łomży Vive w rozmowie z oficjalną stroną klubu.
Agnel Fernandez Perez trafił do mistrza Polski w 2018 roku z Naturhouse La Rioja. Na lewym skrzydle zastąpił Manuela Strleka, który przeniósł się do Telekomu Veszprem. Od tego czasu Hiszpan zagrał w 116 meczach, w których rzucił 326 bramek.






![[Dogrywka] Dominik Masierak: Z Nantes wygrać za wszelka cenę](/media/k2/items/cache/3edaee8b83b96ee6cce62f9b68320c17_L.jpg)

