Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM
Magazyn EURO 2020

SPORT

Gudjonsson: Każde 60 minut chcemy wykorzystywać pod kątem kolejnego sezonu

sobota, 08 maja 2021 15:48 / Autor: Damian Wysocki
Gudjonsson: Każde 60 minut chcemy wykorzystywać pod kątem kolejnego sezonu
Gudjonsson: Każde 60 minut chcemy wykorzystywać pod kątem kolejnego sezonu
Damian Wysocki
Damian Wysocki

– Myślę, że to był fajny handball z naszej strony. Przez lwią część spotkania wyglądaliśmy dobrze – powiedział Krzysztof Lijewski, drugi trener Łomży Vive Kielce, po pewnym zwycięstwie nad Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Podopieczni Tałanta Dujszebajewa wygrali w Hali Legionów 40:21. Kielczanie zaliczyli udany początek. W 17. minucie goście doszli ich na dwa trafienia, jednak na przerwę gospodarze schodzili prowadząc już 22:11. Druga część była formalnością.

– Mieliśmy przestój w połowie pierwszej części, ale Tałant wszystko skorygował i odskoczyliśmy na dziesięć bramek – wyjaśniał Krzysztof Lijewski.

– Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Kluczem była obrona, mieliśmy pomoc bramkarzy. Do tego z ochotą biegaliśmy do kontrataków  – przyznał Sigvaldi Gudjonsson, prawoskrzydłowy kieleckiej ekipy.

– Potrzebujemy gry. W ostatnim spotkaniu w Kaliszu zawaliliśmy drugą połowę. Dlatego teraz musieliśmy zaprezentować się lepiej. Myślę, że było to widać, bo na tablicy jest okazały wynik – wtórował mu Angel Fernandez Perez.

W tym sezonie Łomży Vive Kielce pozostało do rozegrania tylko pięć spotkań.

– To ciężkie. Chcielibyśmy grać zdecydowanie więcej w tej fazie sezonu. Mamy jedną grę na tydzień. Każde sześćdziesiąt minut chcemy wykorzystywać pod kątem kolejnego sezonu, aby w nim być w topowej formie – wyjaśniał Sigvaldi Gudjonsson.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO