Nie ma mowy o kryzysie! Wysoka wygrana Vive!

sobota, 05 września 2015 19:52 / Autor: Piotr Natkaniec

Szczypiorniści Vive Tauron Kielce szybko powetowali sobie ostatni sensacyjny remis z Pogonią Szczecin. W Mielcu nie dali szans miejscowej Stali i pewnie zwyciężyli 38:19.

Już na samym początku kielczanie szybko wyszli na kilkupunktowe prowadzenie. Pierwszego gola Stal zdobyła dopiero w 8. minucie. Tym razem jednak nie było mowy o jakimkolwiek przestoju w grze mistrzów Polski. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa od pierwszej do ostatniej minuty byli w pełni skoncentrowani i zdeterminowani.

Na drugą połowę kielecka drużyna wychodziła z dużym zapasem bramkowym (11:19). W ciągu kolejnych 30 minut dobrze w bramce spisywał się Sławomir Szmal, którego zabrakło w Szczecinie. Z ofensywie z dobrej strony pokazał się Manuel Strlek, a także młody Branko Vujović, który z każdą minutą rozkręcał się coraz bardziej. Kielczanie cały czas kontrolowali mecz, a ostatecznie wygrali 38:19.

Stal Mielec - Vive Tauron Kielce 19:38 (11:19)