SPORT
Przerwa skrzydłowej Korony Handball. W Szczecinie bez liderki?


Magdalenę Kędzior, skrzydłową Korony Handball, czeka około miesięczna przerwa w grze. 25-latka w ostatnim starciu z Energą AZS-em Koszalin doznała kontuzji palca prawej ręki. W najbliższym spotkaniu w Szczecinie, pod znakiem zapytania stoi występ Honoraty Syncerz. Z Pogonią na pewno nie zagra Magda Więckowska.
– Magda jedzie na ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorek. Jeśli chodzi Magdę Kędzior, to ona ma skręconą torebkę stawą w palcu. Zobaczymy jak będzie się wszystko goiło, ale myślę, że przez trzy tygodnie nie będzie mogła grać. Honorata po spotkaniu z Koszalinem narzeka na uraz pleców. Dwa dni nie trenowała, w środę rozpoczęła lekkie ćwiczenia. O tym czy pojedzie z nami przekonamy się po kolejnych zajęciach – wyjaśnia trener kieleckiej drużyny, Paweł Tetelewski.
Sobotni mecz SPR Pogoń Szczecin – Korona Handball rozpocznie się o godz. 15.30.

![[Oceny redakcji] Wszedł z buta](/media/k2/items/cache/de194f34c12a6a3a713d840e229447b2_L.jpg)






![[Rozmowa] Wychowanek i kapitan przed startem nowego sezonu](/media/k2/items/cache/726da4f0346795a5c2a72c84bfa98707_L.jpg)