Rekordowe zapisy

poniedziałek, 04 stycznia 2016 09:04 / Autor: Damian Wysocki

W maju 2015 roku w Kielcach zorganizowany został pierwszy w historii miasta bieg na dystansie półmaratonu. Impreza, w której wzięło udział 776 osób przyjęta została z olbrzymim entuzjazmem dlatego członkowie Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Biegaczy sieBIEGA przystąpili do organizacji kolejnej edycji. Na początku listopada ruszyły internetowe zapisy do biegu, a na liście startowej już teraz znajduje się 770 osób.

To już pewne, druga edycja sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego odbędzie się w niedzielę,  8 maja 2016 roku. Start zaplanowany został na godzinę 10.00 z ulicy Sołtysiaka Barabasza w okolicy stadionu Kolporter Arena (stadion Korony Kielce), atestowana trasa zgodnie z wymogami PZLA o długości 21 km oraz 97 i pół metra jest bardzo ciekawa i poprowadzona została tak aby biegacze mogli zobaczyć wiele ciekawych miejsc w Kielcach, a swój koniec będzie miała na murawie Kolporter Areny.

N początku listopada ruszyły zapisy na II sieBIEGA Półmaraton Kielecki są one prowadzone razem z firmą Datasport. Swojego zgłoszenia można dokonywać TUTAJ.

• W dniach 14.11.2015 do 31.01.2015 r. – opłata wynosi 50 zł.

• W dniach od 1.02.2016 do 6.05.2016 - opłata startowa wynosi 75 zł.

• Opłata startowa w dniu 8.05.2016 r. (w dniu biegu) w Biurze Zawodów wynosi 120 zł.

Uczestnik na dokonanie wpłaty ma 7 dni. Po tym terminie będzie usuwany z listy startowej. Wprowadzony został limit uczestników imprezy, który wynosi 1200 osób.