Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Final4 2023 SPORT

SPORT

Ruszają zapisy na kielecki Bieg Niepodległości

piątek, 19 października 2018 07:47 / Autor: Damian Wysocki
Ruszają zapisy na kielecki Bieg Niepodległości
Ruszają zapisy na kielecki Bieg Niepodległości
Damian Wysocki
Damian Wysocki

1250 miejsc przygotowali organizatorzy XI edycji kieleckiego Biegu Niepodległości. Zawody na dziesięciokilometrowej trasie poprowadzonej ulicami miasta odbędą się w sobotę, 10 listopada. Zapisy na udział w wydarzeniu rozpoczną się w najbliższy piątek, punktualnie o godz. 18.00.

- To będzie wyjątkowy bieg, przypadający w wyjątkową setną rocznicę. W Kielcach pobiegniemy po raz jedenasty, wystartujemy o 11.11. Trasa będzie identyczna jak w tamtym roku. W biegu głównym będzie mogło wystartować 1250 uczestników. W krótszym biegu towarzyszącym na 1918 metrów przygotowaliśmy 200 miejsc. Tutaj trasa została nieco zmieniona, będzie łatwiejsza organizacyjnie. Nie będzie wiodła tylko przez park, ale wyjdziemy też na ulice Staszica czy Planty - mówi Paweł Jańczyk, prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Biegaczy "sieBIEGA".

- Zapisy startują w piątek, 19 października o godz. 18.00. Link do elektronicznego formularza zgłoszeniowego będzie można znaleźć na stronie siebiega.com. Trzeba się spieszyć. Patrząc na poprzednie edycje wiemy, że miejsca rozchodzą się błyskawicznie, w kilka godziny - wyjaśniał Jańczyk.

LINK DO STRONY Stowarzyszenia ''sieBIEGA" - TUTAJ

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO