[WIDEO] Wolff jest niemożliwy! Jego kluczowa parada w gronie  najpiękniejszych

piątek, 07 października 2022 10:43 / Autor: Damian Wysocki

Bohaterem czwartkowego meczu między Łomżą Industrią Kielce a THW Kiel (40:37) został Andreas Wolff. Niemiecki bramkarz zanotował 18 skutecznych obron. Robił swoje w kluczowych momentach.

Tak było na niespełna dwie minuty przed końcem, kiedy zatrzymał rzut karny Magnusa Landina. Niemiec uniósł wysoko do góry swoją lewą nogę. Kilka chwil później wynik na 39:37 podwyższył Alex Dujszebajew i zwycięstwo Łomży Industrii stało się praktycznie pewne. Parada Andresa Wolffa znalazła się na drugim miejscu w gronie najpiękniejszych w czwartej serii.

EHF TV wyróżniła jeszcze piękną akcję kielczan, zakończoną golem Betoita Kounkouda. W 20. minucie prawoskrzydłowy wykorzystał wrzutkę swojego rodaka – Dylana Nahiego, który wcześniej otrzymał znakomite podanie od Igora Karacicia.