Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Awantura na Barwinku zakończona dwoma zatrzymaniami
autor
Aleksandra Rękas
2026.06.24 13:58

Do groźnego zdarzenia doszło w miniony piątek (18 czerwca) w nocy na kieleckim Barwinku. Dwie osoby zaatakowały pakami teleskopowymi 37-latka i 31-letnią kobietę. Agresorzy usłyszeli już zarzuty.

Według ustaleń śledczych, pod jeden z bloków na Barwinku podjechał samochód, z którego wysiedli 29-letni mężczyzna oraz 26-latka.

– Podeszli do zaparkowanego nieopodal pojazdu, w którym znajdował się 37-latek oraz 31-letnia kobieta. Napastnicy zaczęli uderzać pałkami teleskopowymi w samochód. Wybili tylną szyba pojazdu i uszkodzili karoserię – wyjaśnia st. asp. Jacek Borek z KMP w Kielcach.

Później agresywny duet zaatakował 37-latka. Mężczyzna był wielokrotnie uderzany po ciele pałkami teleskopowymi, a gdy 31-latka stanęła w jego obronie, również i ona została uderzona. Po wszystkim napastnicy uciekli.

– Jeszcze tego samego dnia po południu kryminalni namierzyli i zatrzymali poszukiwaną parę w jednym z mieszkań w Kielcach. 26-letnia kobieta była poszukiwana listem gończym. Ma do odbycia karę półtora miesiąca więzienia za niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów – mówi Borek.

Oboje odpowiedzą za udział w pobiciu, a mężczyzna także za kradzież kluczyków od pojazdu. Wkrótce odpowiedzą przed sądem.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ