Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Dzień Mamy w Radiu eM Kielce. Słuchaj i wygrywaj!

piątek, 26 maja 2023 09:02 / Autor: Weronika Karyś
Dzień Mamy w Radiu eM Kielce. Słuchaj i wygrywaj!
Dzień Mamy w Radiu eM Kielce. Słuchaj i wygrywaj!
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Z okazji Dnia Mamy Radio eM Kielce, wraz z salonem kosmetycznym Monroe i restauracją Żółty Słoń, przygotowało dla słuchaczy wyjątkowe nagrody. Ich łączna wartość to około trzy tysiące złotych.

26 maja między godziną 10 a 13, słuchając Radia eM Kielce będzie można wygrać vouchery na zabieg dermoinfuzji tlenowej (trzy vouchery po 300 złotych każdy) i peeling całego ciała (3 vouchery po 160 złotych każdy) do salonu kosmetycznego Monroe.

– Zgarną je osoby, które nie tylko dodzwonią się na antenę jako pierwsze, ale również poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, które zada nasza cudowna Aleksandra Rękas. Przypominamy, że okres karencji trwa u nas trzy miesiące. Dlatego zachęcamy do zgłoszeń te osoby, które przez ostatnie 90 dni nic nie wygrały w naszym radiu – mówi Joanna Kowacz–Makówka, marketing manager w Radiu eM Kielce.

Między godziną 11 a 12 na antenie Radia eM Kielce zostanie również rozwiązany konkurs facebookowy, w którym do wygrania był pakiet: voucher o wartości 600 złotych na fotoodmładzanie do salonu kosmetycznego Monroe i kolacja dla dwóch osób bez limitu kwotowego do restauracji Żółty Słoń.

By dowiedzieć się, kto wygra należy słuchać nas na 107,9 i 91,8 FM.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO